| Florinbigl a întrebat:

cine stie in ce consta probele sportive la Scoala de agenti de penitenciare Tg. Ocna? Si care ar fi salariul unui gardian debudant?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alergare de viteza 50 m (b=7"2 si f=8"1), alergare de rezistenta 1000 m (b=3`45" si f=4`10") si flotari 20.

| Florinbigl explică (pentru Salontanul):

Multumesc

| Salontanul a răspuns (pentru Florinbigl):

Multumesc si eu!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Despre salariu nu-ti poate spune nimeni doarece sunt strict confidentiale. Oricum in domeniul justitiei sunt mult mai mari ca in ministerul de interne care si asa le au mari.