| SSaleu20 a întrebat:

Salut, daca am ochelari o sa am probleme la medicalul de la Tg Ocna? Sau la ofiterii de penitenciare?
Din ce cauze te mai pot elimina la scoala de agenti de penitenciare si la ofiterii de penitenciare?

3 răspunsuri:
| TronHD a răspuns:

Nu conteaza daca porti ochelari, doar sa ai o vedere cat de cat buna si sa ai o conditie fizica foarte buna!

| SSaleu20 explică (pentru TronHD):

Am -1 la un ochi si -1.25 la altul, la ce te referi cand zici cat de cat buna?

| TronHD a răspuns (pentru SSaleu20):

Te pune sa vezi niste litere pe un tabel, e exact ca la controlul la care mergi cand iti schimbi ochelarii, daca te descurci acolo o sa fie bine si la academie