| crazyinlove a întrebat:

Funda! Deci eu vreau sa devin acrtita foarte buna am 14 ani happyTalent am ...de aratat bine nici nu mai zic! Am planuit sa plec in S.U.A cand implinesc 18 ani! Strang bani deja de un an am pana acum 12.000 de lei si de la 16 ani ma angajez la Mc'donalds. Engleza e materia mea favorita. Cum v-a trebui sa procedez? Care sunt pasii din moment ce am ajuns in S.U.A? Cum ajung sa joc intr-un film?

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

E bine ca visezi si ca iti doresti cu adevarat. Insa, uneori, prea multa incredere in sine strica. E clar, ca la 14 ani visezi multe insa nu te confrunti cu realitatea ca sa vezi de fapt cum e lumea. Nu vreau sa fiu rea cu tine, vreau doar sa-ti deschid ochii spre realitate si sa-ti spun ca oricum ai fi, nu te vei trezi niciodata peste noapte actrita. Trebuie intai sa ai niste studii, apoi sa colaborezi cu cineva, sa fii cunoscuta, sa te preia si altii, e drum lung.Si cu banii de la Mc nu cred ca vei reusi toate astea. Ok, engleza e materia ta preferata, insa trebuie sa faci multe mai ales in domeniul asta si sa suferi multe. Ai putea sa incepi sa fi actrita in Romania si apoi in functie de usile care ti se vor deschide sa pleci undeva in state. Nu vreau sa te dezamagesc dar : e greu!
P.S. Intrebarea nu este pentru categoria asta ar fi trebuit sa o pui la Cariera.

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La cum scrii s-ar putea sa ajungi doar in America, sa nu te ratacesti, stii cate fete au 14 ani acolo si sunt la fel de frumoase, cel putin 100000, cu ce esti diferita de ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lung drum ti-ai ales dar iti doresc mult succes. Termina un liceu, fa Academia de Teatru si Film, abia atunci fa-ti planuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Nim3niAltul a răspuns:

laughing)) esti praf fetito deja esti egoista si orgolioasa.e bine ca esti visatoare dar slabe sanse sincer. oricum succes! funda?