| Luigi556 a întrebat:

De ceva vreme mi-am deschis un canal de Youtube bazat pe gaming.Totusi as dori niste sfaturi care m-ar ajuta sa acumulez faima(nu ma refer la cine stie ce). Apropo ca o informatie in plus, am un microfon decent si o calitate 1080p60FPS care chiar se vede in 1080p60FPS.

Răspuns Câştigător
| Mihαi a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti. Asta e cel mai important, din punctul meu de vedere.
La inceput o sa ai probleme cu unii oameni (hateri) care o sa te faca sa renunti la 'cariera' ta de youtuber.
Sfatul meu e sa faci ce doresti fara sa te intereseze de parerea haterilor ("lasa-te de YTB", "esti praf"... etc.)
Mult succes!

5 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Buna! De ce nu faci un TMI tag?

| BogdanTHEMinion a răspuns:

'' Faima'' se acumuleaza in timp, si eu am un canal de YouTube, in prezent am undeva la 125 de subs...Nu te gandii ca o sa castigi multi bani...
Sfatul meu: Fii tu insuti si nu baga haterii in seama!
Succes!

| Luigi556 explică (pentru BogdanTHEMinion):

Dar in cat timp i-ai facut? Aproximativ.

| BogdanTHEMinion a răspuns (pentru Luigi556):

Pai la inceput, recunosc faceam videoclipuri foarte slabe, deci cam 2-3 luni stand cu *** 2 subs, apoi cam in 2 luni am facut 100, iti las aici link de la canalul meu:https://www.youtube.com/channel/UCH5ypoRnN0Jyvdj2Ym9Rwyw

| MarcelCarp a răspuns:

Joaca cu un prieten, joaca jocurile astea populare, fi amuzant si sa vorbesti tot timpul. Nu vei ajunge din prima ca iraphahell sau maxinfinite, trebuie rabdare.