| GeorgeFlorin2003 a întrebat:

Salut TPU! După admiterea la facultate, aș vrea să fac, pe lângă studiile la facultate, niște cursuri de IT (îmi plac calculatoarele și aș vrea să lucrez și într-un astfel de domeniu). Știe cineva ce cursuri sunt prin București? Sunt cu plată? Sunt cumva și cursuri gratuite? Voi fi luat de la 0? Mulțumesc frumos!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/42xMWWT Gratuite nu vei gasi, dar sunt o gramada. Trebuie doar sa fii atent la faptul daca este acreditat de Ministerul Invatamantului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și de ce nu dai la o facultate cu profil IT?

| GeorgeFlorin2003 explică (pentru suntserios):

Vreau la medicină, acolo îmi doresc cel mai mult, și pe lângă cursurile de la facultate, vreau sa fac si un curs IT

| suntserios a răspuns (pentru GeorgeFlorin2003):

Esti constient ca alegi doua domenii total diferite si la fiecare trebuie sa muncesti mult de tot... crezi ca le duci pe ambele? sau le duci bine?