| Braila2011114 a întrebat:

Dupa ce termini 'scoala profesionala' poti sa te duci la ce liceu vrei? Sau trebuie sa continui neaparat in liceul ala? Multumesc pentru ajutor:*

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa te duci la orice liceu, doar ca trebuie sa aiba organizate cursuri cu frecventa redusa.

| Braila2011114 explică (pentru Ioandelasal):

Mie mi-a spus diriginta, ca pot sa ma duc si la liceu zi.Si am mai citit si pe un site. Poti sa te duci la orice liceu, domeniu, etc.Dar poti sa alegi, liceu zi sau FR.

1 răspuns: