| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!
Facultate de Drept Dimitrie Cantemir din Cluj este o facultate buna, adica dupa ce o termini ai sanse de a deveni cineva? As vrea niste opinii si sfaturi despre aceasta facultate, nu despre alte facultati sau ce scrie pe site-ul lor!

2 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Da' de ce nu te duci la Babes Bolyai? Te temi de admitere sau ce?
Ai o facultate de stat, foarte buna sub nas.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

La orice facultate inveti carte. "Cineva" devii doar daca muncesti pe brinci. Asta nu vine la pachet cu diploma.