| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU!

In depozitele de curierat cam ce colete ajung pe acolo?

Colete usoare sau si colete mai grele, gen frigidere, masini de spalat etc?

As vrea sa ma angajez si de aia intreb

Răspuns Câştigător
| Florian80 a răspuns:

Am.lucrat acolo si stiu ca ajung acolo toate coletele; frigidere, telvizoare, mancare imputita, sau cutii de chibrituri.Deci sa te pregatesti pentru carat la greu.

| anonim_4396 explică (pentru Florian80):

Si dumneavoastră pentru inceput unde mi-ati recomanda sa ma angajez pentru prima oara?

| Florian80 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde ce preferinte ai.nu te cunosc sa ti pot da sfaturi

| anonim_4396 explică (pentru Florian80):

Pentru inceput nu am preferinte, vreau doar sa fie program de dimineata maxim pana in 15:40 ca de la 16:00 sa ajung la seral

| Florian80 a răspuns (pentru anonim_4396):

In acest caz recomand calduros Mac Donald sau KFC

5 răspunsuri:
| Florian80 a răspuns:

Ms.frumos de funda