| Pupsik22 a întrebat:

m-a lasat prietena si sufar mult as vrea sa ma sinucid fara dureri va rog sa-mi dati sfaturi funda! va rog

Răspuns Câştigător
| ℬaby a răspuns:

Dacă zici că vrei să te sinucizi fără durere, ia otravă pentru şoareci. Sigur vei avea un rezultat plăcut.

14 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Aici ai câteva variante:
http://www.youtube.com/watch?v=fbj_bZCtG4s

| MissVamp a răspuns:

Doamne...mergi inainte viata nu se opreste aici...bafta!

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,inainte sa faci o greseala imensa gandeste la cei din jurul tau ..si ce conteaza ca prietena ta te-a lasat poti sa-ti faci o mie ..si se vede ce prietena este.(si sa stii eu ti-am dat un sfat, faci cum vrei)

| FuckSchool a răspuns:

Heii, eu nu va inteleg pe voi astia cu sinuciderea. Altceva mai bun decat asta nu gasesti. Crede-ma mai sunt fete multe in lumea asta care asteapta un prieten iar tu vrei sa te sinucizii. Mai bine uita acest gand, pentru ca nu are rost. O viata ai si tu ..Si doar nu e ultima fata de pe pamant. PS : Mai bine renunta la ideea astawinking. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Mksdh a răspuns:

Naspa...

| deyalovedeya9 a răspuns:

mie mi s-a intamplat la fel...doar ca la mine a fost invers pe mine m'a lasat prietenul, nu are rost sa te sinucizi...incearca sa o recastigi.viata merge inainte chiar daca ai pierdut o persoana draga tie funda?

| HereComesTheBoom a răspuns:

Am inceput mult mai dur dar am sters, nu ai nevoie de mai mult "bine".
Deci, simplul fapt ca ai ajuns pe un site sa-ti plangi viata te face un dezastru. Ai gresit de la inceput, un sut in cur este doar un pas inainte. Nu ai de ce sa te sinucizi, din contra, daca esti chiar unde ai precizat tu ca esti ai un avantaj pentru ca orice ai face iti va fi de folos. Momentele deplorabile sunt binecuvantare.
Un ultim sfat: Cauta un playlist de la Parazitii, pune-te in pat si gandeste-te la cate lucruri poti face acum, "liber" fiind. Calmeaza-te, mai sunt inca 3500000000 de femei.

| Pupsik22 explică:

Ba eu team indrebat cum nu te-am intrebat sa-mi zici ca sa nu ma sinucid

| ASTCRW a răspuns:

Cum să te sinucizi? :O Tu crezi că ea e ultima fată de pe lumea asta? oh go on sunt milioane. Şi eu tocmai am trecut printr-o despărţire, de curând, La sinucidere m-a dus şi p mine gândul, dar am zis că nu are rost!
Un sfat. ai încredere în tine, şi scoate-ţi ideea de a te sinucide, din cap! Fete sunt milioane pe lumea asta :* Have fun, life is beautiful!

| Shi_Atat_Ionut_1998 a răspuns:

Laso Draq de prietena...Iti faci inca o mie.winking Bafta ...Iti strici viata pentru ce?

| Pupsik22 explică (pentru Shi_Atat_Ionut_1998):

Ba sunteti prosti eu am intrebat cum si vreau sa ma sinucid nu-mi mai ziceti ca sunt mie de fete si tot asa ziceti-mi cum sa ma sinucid fara durere

| raulos a răspuns:

Stai linistita, nu trebuie sa decurgi la un gest atat de extrem.calmeazate.daca te-a lasat inseamna ca nu e destul de buna pentru tine.o sa ai o prietena adevarata!

| RaIzoCrisTi a răspuns:

Bai frate esti nebun vezi-ti de treaba las-o dracu pe aiahappy