| Cu_B_Mare_Buduu_1996 a întrebat:

nu stiu daca e sau nu categoria buna, dar fiind la profil economic, am vrut sa va intreb ce facultate as putea sa urmez avand in vedere ca vreau sa devin ceva gen Administrator la propria firma, sau un post mai mare la o firma renumita...
Mi s-a recomandat facultatea de business, si am auzit ca este ceva profil Informatica-Economica, avand in vedere ca le am cu PC-u (si chiar le am) m-as duce acolo...
Vreau sa vad si parerile voastre, poate chiar ale unui "veteran" big grin

1 răspuns:
| mirceaGL a răspuns:

1. nu exista facultatea de business
2. poti sa fii administrator la propria frima si daca si 8 clase, nu facultatea iti lipseste in acest caz...
3.nici profil informatica- economica nu exista.

Tu ce iti doresti de fapt? Sa te faci mare, sa ai propria afacere si sa fii putred de bogat? big grin