| GoX93 a întrebat:

As dori niste detalii despre sectia Informatica Economica de la facultatea FEAA. Vreau sa stiu daca la facultate te ia de la zero si nu trece imediat la alceva mult mai complicat, avand in vedere ca nu prea am facut deloc informatica in liceu. Precizez ca imi doresc sa invat informatica si economie.
Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul an jumate nici nu faci informatica...doar economie! faci informatica economica dar acolo bagi aplicatii excell....deci nu-i mare lucru