| KeNNT3D a întrebat:

O intrebare rapida. Eu acum fac 18 ani am vreo sansa sa imi gasesc de munca in anglia daca depun cvuri etc daca ma tine o ruda 1-2 luni acolo ca eu am job aici in ro dar vreau sa merg in angloa. Va rog niste raspunsuri.

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Ai foarte multe sanse cata vreme acea ruda e de acord sa ti se faca un contract de munca pe adresa ei / lui. Apuca-te de cautat pe net si depune CV uri, da interviuri telefonice, treci la treaba...