| ADRIJK a întrebat:

TPU: Puteti sa-mi spuneti ce materi se fac la profilul electronica automatizari si din ce dau tezele si bacu.

Răspuns Câştigător
| alexandra2222 a răspuns:

Tezele le dai la mate romana si fizica. Teza la fizica e obligatorie pana in a10 a apoi poti alege dintre biologie chimie si fizica.
Bacalaureatul il dai la romana mate si una din fizica chimie sau biologie.
In legatura cu materiile ti se vor adauga 5 module (fiecare avand diferite nume) iar unul dintre ele este si practica care tine 3 saptamani in afara orelor din timpul anului