| Mihozx a întrebat:

Salut TPU, saptamana viitoare urmeaza sa ma angajez la o sala de evenimente ca ospatar, la inceput va trebui doar sa debarasez mesele dupa ce termina lumea de mancat iar in timp voi progresa in "functie", as vrea niste sfaturi de la voi, ce ar trebui sa fac si ce nu, este prima data ca ospatar si sunt putin emotionat sa nu dau gresi

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intai va trebui sa exersezi: cum sa duci deodata 8-10 farfurii una in celalalt, cu resturi de mancare in ele!
Slalom intre mese, pana la locul de spalat vesela.

| user0010 a răspuns:

Să nu scapi farfuriile pe jos, în rest o să fie bine.