| vadu22 a întrebat:

Stie cineva ce cursuri trebuie urmate pentru a deveni scouter de fotbal?
Simt ca aceasta meserie mi-ar placea, mi s-ar potrivi si as fi destul de bun.
Idei?

4 răspunsuri:
| MrAnonym a răspuns:

Du-te la federatia romaneasca de fotbal si acolo afli mai multe detalii.

| vadu22 explică (pentru MrAnonym):

Eu ma gandeam sa le trimit un e-mail sau sa ii sun si sa vorbesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru vadu22):

Si ti ai dat seama de aceasta meserie jucand fifa manager?

| vadu22 explică (pentru anonim_4396):

Nu!
Ma gandeam ca ar fi o meserie super tare.Sunt foarte atras de fotbal si simt ca vocatia mea e sa fac orice legat de acest sport.Sa devin fotbalist e aproape imposibil asa ca m-am gandit sa inclin catre o alta meserie din acest domeniu scouter sau impresar.