| Gabriel_Florin_1993 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a mai sunt cateva zile pana la examene si inca nu m-am decis ce profil sa aleg!
Nu prea imi place matematica/romana media o am 6.
Ce profil ar fi mai bun dintre : Electric, electrotehnic, electronica automatizari sau protectia mediului?
Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| NimeniSiAtat a răspuns:

Si eu am fost indecisa in alegerea unui liceu bun si nu ma pricepeam nici la mate, nici la romana si nici nu imi placeau bio, chimie, fizica, asa ca am ales economic. Din ce profiluri ai mentionat tu acolo iti recomand protectia mediului. oricum, orice alegi te vei adapta. Bafta!