| Dreamz a întrebat:

Salut, TPU. Sunt o fata de 12 ani care face canto de 6 ani, si se cunoaste. Deasemenea, am participat la numeroase concursuri de muzica usoara "Alianta Franceza", "Curierul", "Cerbul de Aur", "Mamaia Copiilor" etc.
Deasemeneea, stiu sa desenez foarte bine, foarte realist(mai am de lucrat putin decat la figura umana, dar spre apararea mea, nu fac si nu am facut in viats mea cursuri de desen. Este talent din nastere.)
Dar m-am realizat si prin dansuri. De la 4 la 8 ani am facut dans sportiv, iar de la 8 la 11 dans de societate.
Aspectul meu fizic este placut, am parul ondulat, saten, ochi caprui, aproximativ 160 cm si 55 kg.
Va rog, va rog, daca cineva cunoaste vreun mod in care as putea sa ma fac cunoscuta, trimite-ti-mi mesaj. Va voi raspunde.

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Poti incerca la sezonul 2 Romanii au talent
Poti posta filmulete pe youtube
Poti vorbi cu un profesor de muzica poate te ajuta

1 răspuns:
| yloveyou1 a răspuns:

Multi artisti au devenit cunoscuti pe youtube.