| gabrielmoldovangabriel a întrebat:

Vi se pare normal ca la orele 17-18 cand toata lumea iese de la munca metrourile sa vina la 8 minute? Intreb ca sa vad pareri

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este foarte normal, ce altceva ai dori?
Poti opta pentru autobuze, masina personala sau bicicleta, daca nu-ti convin aranjamentele companiei de transport.

| gabrielmoldovangabriel explică (pentru Violleta2022):

Numai de metrou am nevoie ma refer ca se face aglomeratie mare si la 8 minute nu e prea bine

| RobertMoon a răspuns:

Părerea mea e că ar trebui sa vina la maxim 5 minute ținând cont de aglomerație, dar tu probabil mergi pe o ruta comuna, ai mers vreodată pe la Jiului, Străulești sa vezi cat de greu vin pe acolo? laughing Chiar și 15 minute aștepți.