| AAndrei77 a întrebat:

Nu stiu cum sa încep dar eu și prietena mea ne tot chinuim sa avem un bebe de câteva luni și când ejaculez în ea iese afara din vagin, e ceva normal sau sunt eu de vina sau ea? Vreau păreri

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu ramane toata inauntru la fermentat. happy
Daca nu ramane insarcinata e din alte motive.

| Emilian65 a răspuns:

Iesirea spermei din vagin este un lucru normal si nu afecteaza aparitia unei sarcini. Aparitia sarcinii este cauzata de alte probleme de sanatate pe care le aveti amandoi. Consultati ambii un ginecolog si vedeti cum rezolvati ca in cel mai scurt timp sa va bucurati ca veti fi parinti.