| andraa97 a întrebat:

Vrea cineva sa se faca medic pediatru? De ce?
Cel mai bun raspuns primeste funda!:*

Răspuns Câştigător
| kiv1990 a răspuns:

Stii nu demult nu iubeam deloc copiii, insa citiva ani la rind am facut parte dintr-o organizatie care organiza tabere de vara pentru copiii nevoiasi si
acolo mi-am schimbat parerea. cind vezi o picatura de bucurie in ochii copiilor care au o soarta cruda, iti salta inima de fericire.

p.s cred ca ai inteles de ce

2 răspunsuri:
| TheBlackEmo a răspuns:

Sincer nu! De fapt nu vreau sa fiu medic, pentru ca nu pot rezista sa vad oameni chinuiti si copii cum plang si tipa de durere crying

| JiMin a răspuns:

Nu...nu vreau sa devin medic din pacate:
(