| LeBron a întrebat:

Vreau sa intru la Liceul Pedagogic Gheorghe Sincai, la profilul filologie - engleza intensiv, pe brosura scrie ca se vor da probe de aptitudini si inca o proba de verificare a cunostintelor de limba moderna, in ce constau aceste probe? cum vor fi testele pe care va trebui sa le dau dupa examen si cand va trebui sa le dau? imi puteti da cateva subiecte? orice raspuns imi este de mare folos.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Stefan_Tanta_1970 a răspuns:

Daca vrei pedagogie cu adevarat, trebuie Sa stii tu ce iti doresti cu adevarat