| Florintudor144 a întrebat:

vreau sa ma duc la profesionala(mecanic auto) in Alexandria, stiti pe cineva care a fost (si cum pot sa ma inscriu?)si cum sunt profesorii?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Da... pai cam eu sunt din alexandria, si din intamplare am fost la o astfel de scoala, trimite-mi mesaj privat cu numarul tau de telefon si te sun sa iti explic mai multe.Sau eventual cauta-ma pe Facebook StoneLiviu

| danaieladaniela a răspuns:

Buna! Eu sunt la scoala profisionala de turism si este foarte buna scoala dar eu nu sunt in tara.
Am un prieten de pe acolo din zona si mi-a zis ca profesoori sunt ok happy Cred ca trebuie sa mergi tu la scoala sa iti faci inscrierea ca altfel nu poti

| Florintudor144 explică (pentru danaieladaniela):

Poti sa il intrebi pe prietenul tau cum sa inscris?

| Florintudor144 explică (pentru danaieladaniela):

Si poti sa il intrebi cum sunt profesori daca inveti ceva?

| danaieladaniela a răspuns (pentru Florintudor144):

Mi-a spus ca a trebuit sa completeze niste acte si asa sa inscris.
Din ce mi-a spus el ...profesorii sunt foarte ok si inveti lucruri foarte utile.

| Florintudor144 explică (pentru danaieladaniela):

Da la ce liceu e?

| danaieladaniela a răspuns (pentru Florintudor144):

Ah pai nu l-am intrebat

| Florintudor144 explică (pentru danaieladaniela):

Aa...oke