| FuturePlayerFootball a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa ma fac profesor de sport, n-am facut sport de performanta, dar zilnic fac cate un sport (fotbal, sala, tenis de masa, basket si altele). Eu sunt din Craiova si ma gandeam sa ma inscriu aici sau la Bucuresti, voi ce parere aveti? Oare merita cea de la Bucuresti?

5 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Prin "cea de la Bucuresti" te referi la facultatea de sport?

| FuturePlayerFootball explică (pentru DonEduardo):

Pai da, cum ma fac profesor de sport fara facultatea de sport?!

| darrio2007 a răspuns (pentru FuturePlayerFootball):

Si care e problema, pana la urma? Te duci acolo unde exista Facultate de Educatie Fizica si Sport.

| DonEduardo a răspuns (pentru FuturePlayerFootball):

Atunci, logic ca merita.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Desigur! happy Dirigintele meu din generală era de sport. Frumoasă meseria.winking Succes! Funda?