| StefanCM a întrebat:

Vreau sa va intreb daca pot sa fiu respins la vizita medicala la Academia de politie daca am rahitism/stern infundat si operatie de apendicita. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru operatie de apendice nu. Pentru celelate imi pare cam grav. Nu stiu ce sa spun dar nu cred ca va merge. Ia legatura cu medicul de la CMJ sau Spitalul Militar daca ai in zona.

| DemBow a răspuns:

Daca ai sternul infundat, vei fi declarat inapt si respins. La vizita medicala poti "aranja" sa te declare apt, dar cand iti fac aia de la academie contravizita, te vor respinge. Acolo n-ai ce sa faci. Stiu cum e, sunt in aceeasi situatie ca tine.

| hasiuc a răspuns:

10 000 euro