| suiss25boy a întrebat:

vreau sa vorbesc si eu cu cineva care imi poate povesti cum a inceput ca sofer pe tir. cum a dat de permis, unde s-a angajat. daca a fost greu. la cati ani. si tot asa. am 18 ani si peste 2-3 luni ma apuc de scoala de soferi. si as vrea sa aflu dela cineva care a trecut prin asta mai multe detalii. astept raspunsuri si va multumesc frumos!happy:*

2 răspunsuri:
| rony a răspuns:

Tu ce crezi, ai da tirul pe mana unui tanar de 20-25 de ani?

| Brunet_Bogdan_1994 a răspuns (pentru rony):

Tu cum crezi ca au facut ceilalti experienta? si vechime in meserie?