| petrescuionut a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce liceu trebuie sa urmez pentru a deveni politist sau membru sias... toate informatiile ce trebuie sa fac, ce scoala, astea

4 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Academia de politie ca sa te faci politist, trebuie sa ai o inaltime minima... daca nu ma insel trebuie sa nu ai tatuaje, piercing=uri

| EllaHaHa a răspuns:

Liceul nu e asa important mai importanta e facultatea.

| EllaHaHa a răspuns:

Sau poti face Liceul Militar de la Breaza sau Liceul de la Sibiu sau de jandarmerie la Pitesti.

| mali2004 a răspuns:

Daca vrei sa te faci politist trebuie sa ai toate medile curate la purtare.