| Marck94 a întrebat:

Salut tuturor, am o întrebare despre o meserie. Stau si ma gandesc daca o sa fac un curs de hairstylist, sper sa nu regret daca voi face curs, aceasta meserie e grea? Cursul cat ar trebui sa dureze? Merita? Se mai cauta meseria hairstylist? Vreau sa stiu tot. Va multumesc.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un curs bun de meserie dureaza minim 6 luni, din care jumatate practica.
Pe urma, meseria se fura de la cei mai buni.winking

| Biancaa245 a răspuns:

Sunt multe persoane care lucrează în domeniul ăsta. Dacă tu chiar vrei să faci acest curs, te sfătuiesc să îl faci dar nu prea se merită+ că sunt pline orașele de saloane de genu.