| Marck94 a întrebat:

Nu imi cam place la magazie ca manipulant marfuri. E greu, am zis sa fac un curs de hairstylist, credeti ca aceasta meserie hairstylist ma va ajuta sa am un viitor bun? Vreau sa lucrez la salon. Întotdeauna mi-am dorit asta.

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Incearca,de ce nu? Iti urez succes!

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Stai tu acolo macar o luna, cursul costa banii

| sierra1 a răspuns:

E o tecere bruscă de la magazie ca manipulant marfuri la cea de hairstylist. Prima cere forță, a doua finețe, imaginație, răbdare și îndemânare. Dacă vei fi bun în nou domeniu (te caută clienții) categoric da, vei avea o viață mai bună, mai ușoară.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca iti place, desigur ca te va ajuta.

| Kerre a răspuns:

Ascultati instinctul, daca tu crezi ca cel mai bine pentru tine este asta atunci eu te incurajez.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimaalee29 a răspuns:

Da, este o meserie buna, si daca o vei face cu placere vei fi foarte bun in ceea ce faci.
Ar fi bine ca acel salon sa fie cat mai cunoscut, ca sa ai mai multi clienti, iar apoi sa te recomande mai departe. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| anonimaalee29 a răspuns (pentru Marck94):

Cu placere.
Da, dar trebuie sa faci bani din asta laughing doar de asta este meserie.