| anonim_4396 a întrebat:

Salut, unde aș putea să ma angajez ca producator Muzical in Bucuresti? am 15 ani, Știu sa fac beat-uri Mix master si etc. Stiu sa produc Trap/Manele orice

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai ca esti amuzant! Dar imi place cum visezi.

| eliseidaniel13 a răspuns (pentru darrio2007):

Lucrez in Studio de 2 ani, Crede-mă chiar nu glumesc happy

| darrio2007 a răspuns (pentru eliseidaniel13):

Si nu esti angajat?

| eliseidaniel13 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, am un Home Studio, dar vreau să lucrez pe bune, la o casa de discuri sau ceva. Nu ca "Freelancer"

| darrio2007 a răspuns (pentru eliseidaniel13):

Ok. Am inteles. Vei avea mult de dovedit la varsta ta, ca sa convingi pe cineva sa te angajeze. Oricum, iti va trebui acordul parintilor.

| eliseidaniel13 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu e nici-o problemăwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru eliseidaniel13):

Nu cunosc asa ceva prin Bucuresti. Oricum, iti doresc succes daca esti bun in ceea ce faci.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar acasa la mamicuta si taticutul tau, fiindca la 15 anisori nu ai experinta muzicala, nici cunostinte si nici posibilitati legale sa faci ceva.
Ce stiu tu este pentru tine si prietenii tai, nefiind vorba de profesionalism sau altceva.
Eu spun totusi sa pui mana serios pe carte, ca sa faci ceva in viata asta, cu muzica tiganeasca nu vei putea face niciodata concurenta tiganilor, iar trapul, este muzica afonilor, care se face tipand si cantand fara voce sau ureche muzicala, doar pentru placerea ta.

| johnnny123 a răspuns:

Deja ai renunțat la mecatronică, la C++ și la C# și acum vrei să te faci producător muzical? Cam repede îți schimbi visurile...

| eliseidaniel13 a răspuns (pentru johnnny123):

Nu bro, am nevoie de un Job pentru Meditați și etc. Gandește-te de doua ori înainte să comenteziwinking

| johnnny123 a răspuns (pentru eliseidaniel13):

Ai dreptate, asta este problema principală cu planurile tale: că EU nu m-am gândit de două ori.