| CarlosBogdan17 a întrebat:

Va rog frumos ce exercitii trebuie sa fac ca sa ridic s ieu piciorul ca aceia de la Taekwando va rog frumos sa-mi lasati link daca se poatewinking! Multumescwinking!

Răspuns Câştigător
| Couragebv a răspuns:

Pentru a putea intinde picior pana la 180 de grade trebuie sa face intinderi de picior, si sa fugi mult, eu am 3 ani de cand fac karate, si se simte diferenta, partea nasoala e, ca daca te lasi, o sa-ti fie mai greu mai incolo, bafta multa.

2 răspunsuri:
| Dureex a răspuns:

Trebuie sa faci multa gimnastica! fundita?

| CarlosBogdan17 explică:

Poi eu nu vreau sa ma duc la gimnastica ...eu vreau sa fac exerciti sa-mi intind tendoanele da eu acest lucru am specificat ca vreau sa le fac acasa!winking

| Couragebv a răspuns (pentru CarlosBogdan17):

Pentru a putea intinde picior pana la 180 de grade trebuie sa face intinderi de picior, si sa fugi mult, eu am 3 ani de cand fac karate, si se simte diferenta, partea nasoala e, ca daca te lasi, o sa-ti fie mai greu mai incolo, bafta multa.