| Monyyyyy a întrebat:

Salut, voi avea un interviu săptămâna viitoare, cred ca va fi in engleză, oare îmi puteți da ceva sfaturi cum sa fac o impresie mai bune, știu engleză de nivel mediu acum sper sa ma descurc, și voi ati mai dat interviuri online? mi- a fost trimis un link pe care va trebui sa intru dar nu mi- au spus când și etc cred ca va fi ceva interviu înregistrat și ceva test cognitiv

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Bună,
De obicei interviurile în limba engleza nu sunt grele.
Te vor întreba ce te ar întreba și în romana.
Chestiuni specifice unui interviu de angajare.
De obicei varianta simpla.
Link-ul s-ar putea sa fie un test sau o invitație pentru interviu online.
Ar trebui sa l deschizi sa vezi despre ce este vorba.
Mult succes!

| Romario1 a răspuns:

Cauta pe Youtube sa-ti faci o parere despre ce intrebari se pun in domeniul in care doresti sa te angajezi