| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis scrisoare pentru angajare la un service auto ca si mecanic auto (ucenic). M-au sunat la un interviu săptămâna viitoare, faza este că mi-au cerut o copie a unui test de aptitudine adecvat acestei profesii și am făcut acest test la școala de mecanica. După câteva zile am primit răspunsul prin e-mail în format PDF cu doar rezultatul testului. Nu am trecut testul nici măcar cu punctajul minim. Am descărcat testul și l-am editat într-un program PDF si am schimbat punctajul. Dupa care l-am trimis la diferite service-uri auto pentru angajare.
Acum problema este că ei pot verifica acest test și sunt foarte sigur că au acces, deoarece sunt membrii asociați ai școlii unde am facut testul.
Intrebarea este: În această situație, ce ar trebui să fac și ce ar trebui să cred?
Sunt foarte nelinistit. sad

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poate nu verifica, urmeaza sa te contacteze pentru ora si ziua in care mergi la interviu? Daca nu-ti zice nimic nu-i mai suna si faci acel examen din nou sa il treci apoi aplici la alta firma care nu te cunoaste deloc.