| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,vreau sa aplic la militar după ce termin liceul, problema mea este ca îmi bate inima puțin mai tare decât trebuie și nu îmi iese EKG ul bine...nu am probleme mari, am făcut fotbal toată viața mea dar am bătăile inimii foarte ridicate. Exista șansa sa intru?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa aplic la militar ...nu îmi iese EKG ul bine"

amice, las-o baltă, orienteză-te către orice altceva

| dinaprilie a răspuns:

Salut, din cate stiu betablocantele te pot ajuta ( inainte de ekg ). Mai intreaba si tu, poate il "pacalesti". Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut ekg sa vezi daca nu iese bine? Acolo nu se vede cat de tare bate inima. Se vede doar ritmul si cat de sinisal sau aritmic este