| Valentinnn004 a întrebat:

Salut,vreau să dau probe la o echipă de fotbal, am 18 ani am fost la liceu cu program sportiv unde am făcut fotbal nu pot să zic de performantă dar inainte de asta am jucat la liga a 3-a si la juniori insă nu am avut norocul de un transfer. Știe cineva cum pot lua contact cu un director sportiv sau cineva să pot da probe la o echipă de liga 2 sau chiar liga 1?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auleu, tu nici nu zici ca ai 18ani spui ca ai 3ani și trebuie sa îți spună cineva ce sa faci. Băi tu gândești? Cum poți întreba asa ceva? Decide cineva pentru tine, trebuie sa vina cineva sa te ia de mâna sa faci anumite lucruri?

| Valentinnn004 explică (pentru anonim_4396):

Omule eu am intrebat unde pot contacta personal pe cineva sau unde să mă duc să dau probele esti redus mintal? Că pe urmă mă descurc singur.Nu inteleg ce te bagi in seama aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valentinnn004):

În epoca internetului, aștepți sa îți dea cineva mură-n gura? Mergi la clubul sportiv de la tine din oraș și discuta cu antrenorul

| MirceaCalNebun a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce esti asa frustrat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MirceaCalNebun):

Se pare ca nu gândești. Nici măcar nu ai citit ce răspuns ai primit. E ca și cum te-ai duce la restaurant sa îl întrebi pe chelner știi ce mâncare mi-ar trebui ca eu nu știu sa citesc menul. În epoca internetului în epoca cluburilor sportive cu adrese pe internet, tu vii și pui o întrebare, ca să îți caute ceilalți răspunsul care îl vrei tu. Ca ție îți este lene...

| MirceaCalNebun a răspuns (pentru anonim_4396):

Bea un ceai de levantica.

| Valentinnn004 explică (pentru anonim_4396):

Bă omule eu cred că ai o problemă la cap ori nu ai nimic in el.Acest site e pentru intrebări nu stiu cu ce te frământă pe tine la ce intrebare am pus.Am spus clar că doar vreau să stiu cum pot contacta pe cineva că după pot să mă descurc nu văd unde am precizat că vreau ceva mură n gură. Mergi la un doctor ceva să ti faci o consultatie sau fă ceva cu viata ta.

| Valentinnn004 explică (pentru Valentinnn004):

Cum a spus si băiatul de mai sus, bea un ceai că e grav.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valentinnn004):

Când o sa faci armata, când o sa creezi tu softuri pentru computer, să conduci o firma cu angajați, să fii acționar la o alta firma, abia atunci să spui Bă. E un site cu întrebări logice nu cu întrebări de labe triste care nu li se mai școală și gata hai sa punem întrebări.

| Valentinnn004 explică (pentru anonim_4396):

De aveai tu o firmă cu angajati, actioner si ce mai visezi tu pe acolo sunt sigur că nu stăteai pe site ul ăsta să răspunzi la aceste intrebari.

8 Aprilie 2022
Provocare! Dacă sunteți pasionați de gătit, lăsați aici rețetele voastre!
8 Aprilie 2022
Ce cărți citiți? Ce cărți recomandați?
8 Aprilie 2022
Vă provoc la scris poezii! Lăsați imaginația liberă și postați poeziile scrise de voi!

Astea sunt intrebări de om care a făcut armata si are o firmă? si care a făcut softuri?

| IonutP22 a răspuns:

Prietene continua sa te pregatesti zi de zi ca si cum joci deja la o echipa si intre timp cand se va ivi ocazia sa dai si probele sa fi fizic apt pentru asta. Cu siguranta aici nu vei gasi antrenori care sa te cheme sa le arati ce stii. Iti poti face curaj si sa cauti pe website-urile echipelor daca fac selectii pentru jucatori noi. Dar momentan nu cred ca o sa gasesti prea multe pana in vara cand e perioada de echipele se intaresc cu jucatori. Nu te da batut iti doresti asta. Esti la varsta cand trebuie sa incepi sa-ti arati calitatile de jucator ca sa prinzi o echipa cat de cat din liga1 liga2. Bafta