| Alextiti104811 a întrebat:

Salut, ca sa joc la echipa liceului de fotbal trebuie sa fiu neaparat la acel liceu? Sunt la alt liceu diferit si nu vreau sa ma transfer la liceu sportiv.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ca sa joc la echipa liceului de fotbal, trebuie sa fiu neaparat la acel liceu"

păi vezi că știi!

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Sunt licee care au echipa lor de fotbal chiar dacă au alte profile, la modul nu sunt licee sportive.
Cel mai bine este sa te interesezi legat de asta la liceul unde ești în prezent.
Poți discuta cu profesorul de sport de la clasa despre acest aspect, cu siguranță o să îți ofere ceva informații.