| AlexandarAlx a întrebat:

Salut vreau sa ma apuc sa invat o meserie ce consta in a repara lucruri (un site cum sa repar telefoane, pc-uri, etc... )sau ceva pe PC
Si sa fie si banoasa, si cat se castiga
Multumesc

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Toti avem dorinta unei meserii banoase, dar pe tine nu inteleg cine te opreste sa-ti termini liceul cu bine, apoi sa mergi la o facultate tehnica de specialitate, dupa care sa-ti deschizi un sevice cu acest profil dorit de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Nimeni nu ti-a spus sa renunti la liceu, ba din contra, invata bine la liceu si daca timpul si banii iti permit, poti face in acelasi timp si unele cursuri particulare cate te intereseaza pentru a-ti atinge scopul.

| Vanqu1sh a răspuns:

A? Nu inteleg intrebarea. Vrei un site in care sa inveti cum sa repari? Pai ai 2 variante, practica pe care o faci singur si inveti de-a lungul anilor, sau te duci sa faci cursuri, facultate de info etc. Cat te pricepi sa faci atat castigi. Sa inteleg ca tu pornesti de la 0? Daca da atunci e grele, e multe rebuturi.

Răspuns utilizator avertizat