| Cristi8666 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma apuc sa invat Electronica e un fel de pasiune a mea. Momentan stiu doar lucruri de baza, intrebarea mea e daca se castiga ceva banuti din aceasta meserie si daca imi puteti da un site cu niste cursuri de unde as putea sa invat de la 0. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Florian80 a răspuns:

Cursuri poti sa faci la tine in oras sau online.mai nou. evident recomand calduros cursurile fizice, sunt mult mai bune. Este o meserie destul.de buna, care nu cere f mult. efort fizic si cu in venit decent, depind si de ca de harnic esti.

| Cristi8666 explică (pentru Florian80):

As dori mai mult sa o practic ca pe un hobby in timpul liber, as dori sa invat pentru a deschide un centru de reparat orice tine de Electronica ma gandesc ca s-ar face bani frumosi.

| Florian80 a răspuns (pentru Cristi8666):

Sigur poti sa faci bani frumosi doar sa fii serios.

| Florian80 a răspuns (pentru Cristi8666):

Ms pentru funda