| Alecz_Alexandru_1992 a întrebat:

Salut, vreau sa merg la o facultate de stiinte al naturii si stiinte agricole (geografia turismului) la Ovidius in Constanta dar are autorizare de funcționare provizorie. As vrea sa stiu ce inseamna aceasta autorizare de funcționare provizorie si desigur daca este o facultate buna! raspuns rapid si eficient funda.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca poate organiza admiterea si cursurile dar nu este acreditata si nu poate organiza examenele de licenta si nici emite diplome de licenta.
Drept sa-ti spun nu m-as duce la o astfel de facultate, dar tu decizi. Numai bine!