| Alinaaacv a întrebat:

Salut! Vreau sa-mi recomandați si mie o rămura de la ASE care va fi si bănoasă, excludem contabilitate ca este foarte multa mate si turism, excludem ca nu prea iesi nimic de viitor de acolo doar un simplu agent de turism cu salariu de 2.000 de lei.
Astept răspunsurile voastre!

13 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Deci fara munca si multi bani. Daca nu ai facut-o inca, intra in politica.

| Catrice a răspuns:

Facultatea de căpșunerie
Locație: Spania.
Durata: 3 luni.
Experienta: pe viață.
Realizări: min. 2000€
Dar se intra greu, concurenta e mare.

| Catrice a răspuns:

Hai ca te întreci cu pretențiile. Pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Alinaaacv):

E prea mica nu încaphee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Alinaaacv):

Vezi ca terminatul asta are facultate și muncește, nu sta pe banii părinților și așteaptă bani din nimic cum face tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Alinaaacv):

Exista ceva care se numește 'educatie' și 'cei 7 ani de acasa', care se pare ca ție îți lipsesc.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Alinaaacv):

Tu ești ala frustrat de se baga în seama. Eu ți-am sugerat un job și tu, ca mare boss ce ești, vrei sa vina banii în timp ce stai pe telefon.
Ajutor social scrie pe tine vere.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru Alinaaacv):

Pai acolo nu ca e mare, acolo nu ca e salar mic...tot sugestia mea e bunawinking