| bogdan1430 a întrebat:

Buna seara TPU! Ce imi recomandati intre un Samsung note 8 si Huawei Mate 10 Pro? Astept cu mare interes raspunsurile voastre. Multumesc si dau funda.

Răspuns Câştigător
| Cornel_Mihalache_1962 a răspuns:

Nu este nimic diferit intre cele doua.
Daca esti pasionat de fotografie, alege Huawei!
Totusi Huawei mate 10 pro este ales drept cel mai bun Android 2017. Dar totul depinde de afinitati.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Cornel_Mihalache_1962):

Ba este. Mate 10 Pro are baterie mai mare, rezolutie ceva mai mica si display mai mic, deci va avea o autonomie binisor mai buna decat Note 8. Si nu o sa sara in aer. Da, si va fi si mai longeviv, fiindca vine pe piata direct cu Android 8. Note 8 va primi maxim Android P, Mate 10 Pro va primi si Android Q.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mate 10 Pro, pentru ca astia care sar in sus cu Samsung habar nu au pe ce lume traiesc.

| ziftode a răspuns:

Iti recomand 72 de virgine sau macar o nevasta care TE IUBESTE PE TINE, DOAR PE TINE SI {{{{{NUMAI}}}}} PE TINE

cat despre intrebarea ta... Samsung este CEL MAI BUN INTEGRATOR DIN LUME, Apple este si mai bun la calitate dar mananca rahat la pret, asa ca...

raspunsul la intrebare ESTE E V I D E N T:
S A M S U N G!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung e cel mai bun.

| venividivici2017 a răspuns:

Sincer ca un posesor de Note 8, asa cum iti spune colegul, iti recomand cele 72 de virgine...rectific,o nevasta si atat!

| InF3CT a răspuns:

Ce intrebare