| Damiao a întrebat:

Salut, vreau sa stiu si eu cat ma costa dosarul de inscriere pentru "agent de politie [campina]" + fisa medicala + notar etc. Per total la cat m-ar duce? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| laur3ntziu00 a răspuns:

Tariful nu e la fel peste tot. Fisa medicala undeva la 200-300 de lei, iar legalizarea documentelor in functie de pretul notarului la care te duci intre 6-30 de lei/copie.

| Damiao explică (pentru laur3ntziu00):

Iar la "Dosar" nu trebuie data nici o suma, adica platesc doar fisa medicala si legalizarea?

| laur3ntziu00 a răspuns (pentru Damiao):

Exact, nu trebuie data nicio suma.