| viiiiicu a întrebat:

SAlut happy! vreau sa stiu si eu ce studi trebuie sa fac ca sa devin fotograf? funda+vot

Răspuns Câştigător
| robertciclism a răspuns:

Daca ai o inclinatie catre acest domeniu nu este obligatoriu sa faci o facultate de profil. Poti invata fotografie numai practicand-o, tinand cont de sfaturile altora mai experimentati, exersand cu setarile aparatului. A! Cel mai important: iesi din casa si pozeaza. Daca te ajuta cu ceva, un curs gratuit foarte bun gasesti pe morguefile.com la Classroom

1 răspuns:
| xJuliusx a răspuns:

Trebuie sa inveti sa scrii romaneste. Se scrie "studii" cu doi de "i".