| Anonymous789560 a întrebat:

Salut! Vreau sa va intreb daca pot intra la liceul militar daca am pectus excavatum(pieptul înfundat). Nu am probleme respiratorii, dar nu știu dacă o sa trec vizita medicală.

Răspuns Câştigător
| Mihaaytzz a răspuns:

Sunt anul 1 la colegiul national militar de la constanta. Si eu am pectus excavatum, si cumva am trecut de probele medicale(probabil am avut noroc), insa am mai vazut un baiat tot așa, coleg cu mine de clasă. Deci ai sanse, dar nu iti recomand, decat daca esti pasionat de o cariera militară, si daca in scoala generala te ai descurcat/te descurci foarte bine, ai note mari etc.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.