| Dariadeea05 a întrebat:

Vreau sa dau la liceul militar. As avea vreo șansa sa trec de vizita medicală daca am fost operata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde! Daca ne spuneai ce operatie ai avut poate te ajutam!

| Dariadeea05 explică (pentru Salontanul):

Mi s-a scos un rinichi când aveam 1 an.Acum am 14

| Salontanul a răspuns (pentru Dariadeea05):

Nu! Fara un rinichi nu se poate. Am fost militar dar uite si un articol, un interviu dat de sefa comisiei de expertiza medicala M.Ap.N.: http://bit.ly/2JegCTD

| Dariadeea05 explică (pentru Salontanul):

Multumesc!