| maryusyonut23214 a întrebat:

Salut
vreau si eu un driver video (placa video download) ca nu stiu de care imi trebuie
Am procesor intel(R)celeron(R) cpu e1500 @2.20GHZ, 2.21 ghz 1.99gb of ram
dati-mi un link sa descarc dc gasiti
dau fundita

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti avea orice placa videowinking ia id meu : marianfcsb
si te ajut sa afli ce placa video ai

| MarianPaun a răspuns:

Salut! cel mai simplu este : ia everestu dupa net. il instalezi, si iti apare tot ce ai in pc. si in dreapta paginii iti da lick de dow. bafta! fundita?

| maryusyonut23214 explică:

Ma am windows xp sp3
si m-am uitat acolo si scrie intelR G33/G31 express chipset family

| eXiLLen a răspuns:

Start > Click dreapta pe My Computer > Device Manager / Manage >Device Manager > dublu click pe Display adapters si vezi ce placa video ai.
http://www.amd.com/uk/Pages/AMDHomePage.aspx
http://www.nvidia.co.uk/page/home.html

sau posteaza aici cum se numeste placa ta video si ce windows folosesti si iti dau eu/ alt user linkul driverului