| maryusyonut23214 a întrebat:

Salut

vreau si eu un driver video (placa video download) ca nu stiu de care imi trebuie

Am procesor intel(R)celeron(R) cpu e1500 @2.20GHZ, 2.21 ghz 1.99gb of ram

dati-mi un link sa descarc dc gasiti

dau fundita

Răspuns Câştigător
| Ghost a răspuns:

Www.touslesdriver.fr aici ai mama tuturor drivereler update la zi funda plz

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Nu ne ajuta cu nimic modelul procesorului! trebuie sa cauti un driver dupa numele placii video! afla denumirea exacta a placii video si sigur vei gasi si driver pentru ea. Bafta!