| liliana_5084 a întrebat:

Salut vreau un sfat eu am 11 ani lume si colegii spun ca am o voce frumoasa si ca as merita sa devin vedeta eu tot imi doresc asta dar nu stiu cum sa fac ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| marcelina_6446 a răspuns:

Pai, inti si inti trebuie sa ai incredere in tine si niciodata sa nu pierzi speranta ca o sa cinti frumos, trebuie sa frcventezi scoala muzicala, sa stii cinta la diferite instrumente

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Pai in primul rand daca ai o voce frumoasa du-te la un profesor de muzica care sa te invete apoi daca reusesti vei merge la concursuri si tot asa.
Succes!

| Zappacithha a răspuns:

Simplu! Fa cum a facut Justin Biber de exempluwinking

Adica,inregistreazate cantant si pune filmultul pe youtube,dupa,da link-ul tuturor cunoscutilor tai si plaseazal pe diferite siteuri, uite, si pe TPU potiwinkingbig grinbig grin asa ajungi tot mai cunoscuta de oameni, si cine stie. poate printre ei se numara si vreun artist. cevatonguebig grinbig grinbig grin asa a patit JB si uite pana unde a ajunsbig grin:*:*:*

fundita pllz?big grin

| BruneTTe_1409 a răspuns:

Eu iti spun sa te inregistrezi si sa te pui pe youtube. sa iti faci siteul tau si sa trimiti la mai multe persoane. Poti sa vorbesti cu profesorul tau de muzica si sa te ajute cu ceva!
Succes!:*