| florina_2974 a întrebat:

Care ma ajutati si pe mine sa devin cantareata imi spun multi ca am o voce frumoasa si imi doresc mult sa cant pe o scena in tari straine si nu stiu cum sa fac va rog dati-mi detalii:*:* va ubesk care ma ajutati si o a va raman datoare daca mi se indeplineste aces vis:*:*

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Hei florina.Si eu vreau acelasi lucru ca si tine. Te rog frumos sa-mi lasi id-ul tau pe privat. O sa-ti dau mai multe sfaturi dupa necesaìitatile tale.Doar daca vrei.

| Liviu a răspuns:

Fetelor...
Nu toate albinele fac miere...
Voi vreti sa va faceti cantarete...
Da nici macar nu v-a dat bine parul la subratz'
Asta imi aminteste mie ce visam la 11 ani sa ma fac pilotlaughing

| mistikk a răspuns:

Dap si eu imi doresc si mie mi se spune ca am voce frumoasa dar nu am ocazia de a cantabig grinlasa-mi id-ul tau in privat s mai vorbim

| mistikk a răspuns:

Liviu pentru cultura ta am 19 ani

| dragos13_8465 a răspuns:

Du-te la un concurs si poate daca ai noroc sa te aleaga o sa devii ce vrei.