| Geojggxhbcf a întrebat:

Am si eu cateva intrebari si sper sa-mi raspundeti.Am terminat filologia si as vrea sa ma orientez spre scoala de politie Campina sau sa ma inrolez in armata ca subofiter. Care dintre acestea 2 credeti ca sunt mai bune? Esti tratat bine? Din punct de vedere al salariului si a muncii depuse merita? Unde ar fi mai bine sa dau? Sau este mai bine sa dau pa facultate? Mentionez ca am luat bacul doar cu 8.05. Multumesc anticipat. FUNDAA!

1 răspuns:
| Adelin25 a răspuns:

Felicitari pentru nota la BAC! Iti sugerez scoala de subofiter. Salariul este mai mare. Bine ai de muncit pentru acest post...dar nu cred ca va fi o problema. Si in politie o sa ai salariu mare mai ales ca se tot maresc.dar nu se compara cu postul de subofiter