| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,cam ce salariu se castiga la mack donals cu tor cu bonuri de masă, bonusuri si sporuri?

13 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

| nyoentox2002 explică (pentru Frank51):

Deci sa zic ca ajungi la 26, 28 cu tot cu bonuri

| Frank51 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Întrebarea era deja cu toate facilitățile. Salariul este probabil mai mic, undeva la 1800 și dacă ești norocos ajungi la 2200.

| nyoentox2002 explică (pentru Frank51):

Pai depinde cat lucrezi, din cate am inteles, la daca lucrezi cu 4 ore primesti 13 milioane, 6 ore 18 maxim 20 cu tot cu bonuri si 8 ore cu tot cu bonuri undeva la 26-28 de milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la numarul lor de telefon de pe site-ul oficial si intreaba, sau trimite-le un mail.

| Aditu94 a răspuns:

1800-2500 lei brut. iar net 1200-1700 lei in mana..nu e wow.dar e un start bun.

| nyoentox2002 explică (pentru Aditu94):

Eu stiu ca brut e 2800 lei pe program de 8 ore, se ma adaugă si spor de weekend si comision de vânzări plus bonuri de masă ajungi la 20 si ceva!
O doamna a pus anunt ca la Iasi caută 2 baieti ca lucrator comercial ca salariul pe program de 6 ore e 1500 lei+400 bonuri plus comision din vânzări, in orasul meu husi din judetul Vaslui se deschide kaufland luna asta sau luna viitoare!, inseamna ca e acelasi salar numai că comisionul din vanzari difera dintr-un oras la altul, dar cine stie cat o fi și ăla!
Eu ajung la un minimi 1900 lei tor cu bonuri de masă!

| Aditu94 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu toate joburile sunt platite cu suma specificata de tine.dar La un salariu minim brut de 2550 de lei, angajatul primește în mână un salariu net de 1524 de lei, iar firma plătește un cost total salarial (salariul complet) de 2607 lei.

| wowmentol2 a răspuns:

Mi se pare ca minim pe economie

| nyoentox2002 explică (pentru wowmentol2):

Poate pe 6 ore, dar pe 8 ore se da mai mult

| Anonimpanalamoarte a răspuns:

Minim pe economie